Програма надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або …

Програма надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу

Данська Рада у справах біженців (Danish Refugee Council за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development/DFID) розпочинає програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

Програма надає можливості для відновлення/стабілізації джерела коштів для існування та досягнення довгострокових рішень шляхом надання благодійної допомоги.

Для участі у програмі запрошуються ВПО з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, що зареєстровані та проживають на території Луганської, Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні.

Програма передбачає надання 600 бізнес-грантів у розмірі від 300 до 1000 доларів США, в залежності від індивідуальних потреб, на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу. Гроші будуть спрямовані на банківський рахунок особи в українській валюті за курсом, актуальний на дату перерахування. Бізнес-гранти надаватимуться учасникам проекту за умови успішного захисту власної бізнес-ідеї.

Критерії відбору учасників програми:

життєздатність та реалістичність бізнес ідеї, розуміння заявником схеми її реалізації;
наявність досвіду ведення бізнесу у заявника;
актуальність і збалансованість бюджету бізнес-ідеї.

Особлива перевага буде надаватися заявникам, сім’ї яких мають соціальну або фінансову вразливість. Заявку на участь можна подати до 30 листопада 2017 року за посиланням: http://lap.drc.ngo/form/micro.

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в проекті. Кожна з них буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в проекті. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Більш детальну інформацію щодо участі у програмі можна отримати, звернувшись до контактних осіб за телефонами: (095) 286 42 12 – Антон (консультант для учасників від Луганської області), (073) 122 74 67 – Олена, (050) 610 11 21 – Геннадій, (073) 470 29 07, (050) 367 90 95 – «гаряча лінія» ( працює по буднях з 9:30 до 17:00).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *