У 2017 році проект «ПОЛІНА» буде масштабований ще на три локації, – Анастасія ДєєваЗ 12 червня 2017 року пілот працює у Дарницькому районі Києва, Малиновському районі Одеси та у місті Сєвєродонецьку Луганської області.
За цей час до територіальних підрозділів поліції, де працює «ПОЛІНА», надійшли 1451 звернення з приводу вчинення насильства в сім’ї. На ці виклики здійснено 1411 виїздів мобільних груп, в 91 з яких брали участь працівники соціальних служб. За результатами роботи складені 419 адміністративних протоколів та винесені 186 офіційних попереджень, проведені 363 профілактичні бесіди, прийняті 480 заяв від потерпілих, а також порушені 22 кримінальні провадження проти кривдників.
«Саме тому сьогодні у нас є всі підстави для масштабування проекту ще на три локації – у Новокадацькому районі міста Дніпра, Суворівському районі Одеси та Лівобережному районі Маріуполя. Протягом першого кварталу 2018 року «ПОЛІНА» запрацює в Києві, Львові та Хмельницькому», – проінформувала про найближчі плани Анастасія Дєєва.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *