Наші стрибуни у воду привезли зі всеукраїнської першості 18 медалей та перше …

Наші стрибуни у воду привезли зі всеукраїнської першості 18 медалей та перше загальнокомандне місце

У Запоріжжі завершився чемпіонат України серед молоді зі стрибків у воду, де Луганщину представляли вісім спортсменів.

Вони вибороли 18 медалей: 7 золотих, 7 срібних та 4 бронзових.

Так, серед жінок у дисципліні «трамплін 1 метр» золото в активі Вікторії Яновської, а бронза – у Аліни Бабаєвої.

На трампліні 3 метри луганчанки також не поступались спортсменкам з інших областей. Як результат – на п’єдестал пошани піднялися наші Вікторія Яновська (І місце), Аліна Бабаєва (ІІ місце) та Вікторія Григоренко (ІІІ місце).

Аліна Бабаєва також відзначилась на вишці 10 метрів, де завоювала срібло.

У стрибках з вишки 10 метрів (синхрон) не було рівних Аліні Бабаєвій та Вікторії Григоренко, які стали чемпіонками.

У синхронних стрибка з триметрового трампліну Вікторія Яновська у парі з представницею Запоріжжя Кариною Есауловою виборола золото. Друга сходинка у пари з Луганщини у складі Вікторії Григоренко та Аліни Бабаєвої, третя сходинка – у луганчанки Марії Середи та спортсменки із Запоріжжя Карини Калашник.

Серед юнаків кращими на вишці 10 метрів (синхрон) стали Андрій Телебзда (третє місце) та Антон Антонів (друге).

У командному міксті Андрій Телебзда та Вікторія Яновська стали срібними призерами змагань.

За результатами чемпіонату України команда Луганської області з результатом 2150 очок виборола перше загальнокомандне місце.

Тренують наших спортсменів Тамара Токмачова, Тетяна Погребенна, Ольга Іваненко, Ілля Целютін та Оксана Барнева.

Вітаємо спортсменів та тренерів із вдалими виступами!