В облдержадміністрації розглянуті можливості створення на Луганщині …

В облдержадміністрації розглянуті можливості створення на Луганщині індустріальних парків

Сьогодні, 13 листопада, заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Клименко провів нараду з питання створення індустріальних парків на території Луганщини.

Одним з пріоритетних напрямів роботи облдержадміністрації є залучення інвестицій у розвиток регіону за рахунок різних джерел фінансування – державного бюджету, конкурсних програм міжнародних організацій, грантів, приватного капіталу тощо.

На нараді був розглянутий один з методів залучення інвестицій – створення індустріального парку, а саме, питання щодо умов чинного законодавства та можливостей створення індустріальних парків.

За підсумками наради були надані відповідні доручення щодо можливості використання земельних ділянок промислового значення, відповідності містобудівної документації, критеріїв доцільності створення індустріальних парків тощо. Робота в даному напрямі триватиме.

У заході взяли участь керівництво Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму, Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, управління містобудування та архітектури, представники міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Агенції регіонального розвитку Луганської області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *