SYMFAMILY17: салезіянський конгрес присвячений молоді та сім’ї

Від 27 листопада до 1 грудня 2017 року у Мадриді відбувався салезіянський міжнародний конгрес “SYMFAMILY17”. У ньому взяли участь представники Салезіянського Згромадження із різних куточків світу, щоби разом подумати над темою душпастирсва і євангелізації молоді та сім’ї. Від Української Салезіянської Провінції на заході побував о. Анатолій Гецянин.

«Хоч ми зібралися з різних кутків світу, між нами панував дух родинності, братерства і любові, – розповів о. Анатолій Гецянин. –  Центральною темою була сім’я. Зокрема: «Покликання і місія сім’ї в Церкві і сучасному світі», «Душпастирство молоді  та сім’ї в документах Салезіянського Згромадження», «Пропозиція сім’ї в салезіянському душпастирстві в контексті виховання і євангелізації» Це говорять про те, що для Салезіянського  Згромадження сім’я та молодь є дуже важливими сферами, які потребують не тільки інтенсивної уваги, але і конкретних душпастирських напрацювань.»

«Учасники конгресу, крім обговорення головних тем заходу, під час дня брали участь в добрих практиках, які вже існують в місцевих провінціях в різних куточках світу. Окрім добрих практик, кожен регіон Згромадження роздумував і вносив свою лепту для спільного збагачення, Також усі учасники мали можливість бути слухачами міні-курсів для поглиблення теми. Присутній на Конгресі папський легат о. Олександр Аві Мелло, секретар Департаменту мирян, сім’ї та життя сказав, що наступний синод є практично салезіянським, оскільки молодь є нашою пріоритетною харизмою», – розповів о. Анатолій Гецянин.  

Варто зауважити, що спеціальний секретар Синоду молоді о. Россано Сала підкреслив важливість розгляду сімей як співвідповідальних за салезіянську місію, тому дуже важливо, на його думку, пам’ятати про взаємозв’язок сім’ї та молоді, які мають бути активними у здійсненні свого служіння.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sdbua.net

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *