У 2018 році служби області здійснять інвентаризацію лісосмуг Сьогодні, 3 …

У 2018 році служби області здійснять інвентаризацію лісосмуг

Сьогодні, 3 січня, за дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза його заступник Вадим Данієлян провів нараду щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під полезахисними лісосмугами.
Під час заходу учасники обговорень зазначили, що попри неврегульованість ситуації з передачі земельних ділянок на яких знаходяться лісосмуги у комунальну власність, потрібно консолідуватися задля вирішення цього питання.
«Впевнений, що фермери та сільгосптоваровиробники Луганщини готові власноруч піклуватися станом лісових смуг, однак ми повинні прийняти стратегічні рішення у цій проблематиці», – наголосив Вадим Данієлян.
Крім того, він зазначив, що необхідно провести інвентаризацію насаджень лісових смуг, що включатиме у себе геодезичні, аерографічні дослідження, визначення власників та пайщиків земельних ділянок поблизу.
Також під час наради була порушена тема будівництва полігону для твердих побутових відходів та заводу з їх переробки на Попаснянщині.
На думку присутніх спеціалістів, будівництво можна проводити у Попаснянському районі, аби забезпечити логістичну спроможність обслуговування найбільших міст області – Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного.
Заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян зазначив, що перед будівництвом необхідно провести декілька громадських обговорень з жителями навколишніх населених пунктів та дослідити стан об’єктів критичної інфраструктури у місцях прогнозованого будівництва.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *