Розвиток інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах Донеччини

Протягом другого півріччя 2017 року на прямих міжбюджетних відносинах у Донецькій області працювало 6 об’єднаних територіальних громад: Лиманська, Миколаївська, Соледарська міські, Черкаська селищна та Іллінівська, Шахівська сільські об’єднані територіальні громади (далі – ОТГ).

У сфері освіти для більшої зручності мешканців зазначених ОТГ проведено термомодернізацію трьох дошкільних навчальних закладів, навчально-виховного комплексу в Іллінівській ОТГ та загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів с. Рай-Олександрівки в Миколаївській ОТГ; благоустрій території Шахівського загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів; капітальний ремонт покрівлі Ярівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Лиманській ОТГ; капітальний ремонт дитячого навчального закладу «Тополька» в Соледарській ОТГ, загальноосвітніх закладів освіти І-ІІІ ступенів № 1 та № 2 в Миколаївській ОТГ; придбано приладдя, матеріалів та обладнання для Олександрівського загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів у Черкаській ОТГ.

У сфері культури та туризму – зроблено капітальні ремонти сільських будинків культури в с. Торецьке та с. Шахове, капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури в с. Іллінівка, поточний ремонт пам’ятника в с. Никанорівка та капітальний ремонт елементів благоустрою меморіалу в с. Шахове.

У сфері охорони здоров’я – завершено капітальний ремонт будівлі дитячого відділення під денний стаціонар, розташований за адресою м. Лиман, вул. Незалежності, 64; поточний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту с. Никанорівка в Шахівській ОТГ; оснащення медичним обладнанням КЛПЗ «Слов’янська ЦРЛ» у Миколаївській ОТГ та КЛПЗ «Лиманська ЦРЛ» у Лиманській ОТГ.

У сфері фізичної культури та спорту – реконструйовано спортивні майданчики зі штучним покриттям у Соледарській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 та в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, що розташована в Черкаській ОТГ; збудовано спортивні майданчики зі штучним покриттям у с. Іллінівка та м. Миколаївка, а також з тренажерним обладнанням у с. Малинівка та м. Миколаївка; спортивні майданчики в с. Бахмутське та с. Парасковіївка Соледарської ОТГ, облаштовані тренажерним обладнанням.

У сфері житлово-комунального господарства – здійснено будівництво водопровідної мережі в с. Шахове; капітальний ремонт водопроводу в с. Торецьке та водонапірних башт у с. Торецьке і с. Шахове; поточний ремонт колодязів у с. Панківка, що розташоване в Шахівській ОТГ; капітальний ремонт тридцяти восьми автомобільних доріг загального користування; капітальне будівництво вуличного освітлення в с. Іванівка, с. Вільне,  с.Никанорівка, с. Суворове, с. Нове Шахівської ОТГ; реконструкцію мережі зовнішнього освітлення з улаштуванням світильників на сонячних батареях на території Малинівської сільської ради Миколаївської ОТГ; капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення дев’яти вулиць м. Соледар; встановлено гібридне освітлення в с. Шахове.

У сфері надання публічних послуг населенню – завершено реконструкцію та термомодернізацію будівлі під Центр надання адміністративних послуг у Шахівській ОТГ; в Іллінівській, Соледарській, Миколаївській, Черкаській ОТГ закуплено десять одиниць різноманітної спецтехніки та два шкільних автобуси для перевезення школярів у Соледарській ОТГ.

Протягом 2018 року на теренах зазначених об’єднаних територіальних громад додатково планується реалізувати ще 72 інфраструктурних проекти.

Управління з впровадження реформ та децентралізації
Донецької облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *