Уряд затвердив Державну цільову програму відновлення та розбудови миру в …

Уряд затвердив Державну цільову програму відновлення та розбудови миру в східних регіонах України

Кабінетом Міністрів України затверджено Державну цільову програму відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, розроблену Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

В основу Програми закладено комплексний підхід до вирішення проблеми відновлення та розбудови миру в Луганській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Програма ґрунтується на трьох стратегічних складових:

1. Відновлення критичної інфраструктури в сферах соціальних послуг, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, енергетики, тепло- та газопостачання, транспорту, водопостачання та водовідведення, екології та охорони навколишнього природного середовища, фізичної культури та спорту.

2. Створення умов для економічного відновлення регіонів шляхом підтримки економічного планування на регіональному рівні, створення умов для підвищення рівня зайнятості населення, надання підтримки малому і середньому бізнесу та розширення доступу до фінансових послуг, розвитку промисловості, будівництва, сільського господарства та інших сфер економічної діяльності.

3. Створення механізмів для досягнення соціальної єдності та відбудови довіри, сприяння культурному діалогу та вихованню толерантності, посилення ролі інститутів громадянського суспільства, забезпечення психологічної та соціальної підтримки населення, постраждалого від конфлікту, розвитку місцевого самоврядування в контексті децентралізації, створення самодостатніх територіальних громад, здатних до саморозвитку та підвищення рівня захисту населення й громадської безпеки.

З текстом документу можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-derzhavnoyi-cilov

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *