“Руставі-2”- це найкращий канал в регіоні з дуже професійними журналістами, …

“Руставі-2”- це найкращий канал в регіоні з дуже професійними журналістами, які, як правило, перевіряють джерела. Те що Адміністрація Президента о 3 ночі офіційно спростувала їх інформацію, говорить про паніку на Банковій.

Аргумент про дату офіційного одруження не переконливий, люди можуть жити в шлюбі і без офіційної реєстрації. Тим більше, якщо стверджувати, що це вкид ФСБ, не потрібно вважати їх такими дурнями, що вони ці факти не перевірили.

Я не графолог щоб зіставляти почерк. І все ж при тому, що я вважаю президентство Порошенко на цьому етапі вже дуже шкідливим для країни. Не можу повірити, щоб він був таким дурним, щоб залишити такий офіційний документ про співпрацю з ФСБ.

Ми знаємо, що він підтримує інтенсивні контакти не офіційного характеру з представниками ворожої держави. Я знаю що 29 грудня в телефонній розмові з Путіним Порошенко просив співпраці в справі проти мене. Мені слабо віриться що він міг написати цей документ власноруч, враховуючи, що рукописи не горять. Хоча з іншого боку я не вірив і про Леха Валенсу та інших світових діячів, набагато більш шанованих, ніж Порошенко.
___

“Рустави-2” – это лучший канал в регионе с очень профессиональными журналистами, которые, как правило, проверяют источники. То что Администрация Президента в 3 ночи официально опровергла их информацию говорит о панике на Банковой.

Аргумент про дату официального бракосочетания не убедителен, люди могут жить в браке и без официальной регистрации. Тем более, если утверждать, что это вброс ФСБ, не нужно считать их такими дураками, что они эти факты не проверили.

Я не графолог чтобы сопоставлять почерк. И все же при том, что я считаю президентсво Порошенко на этом этапе уже очень вредным для страны. Не могу поверить, чтобы он был таким глупым, чтобы оставить такой официальный документ о сотрудничестве с ФСБ.

Мы знаем, что он поддерживает интенсивные контакты не официального характера с представителями враждебной державы. Я знаю что 29 декабря в телефонном разговоре с Путиным Порошенко просил сотрудничества в деле против меня. Мне слабо вериться что он мог написать этот документ собственноручно, учитывая, что рукописи не горят. Хотя с другой стороны я не верил и про Леха Валенсу и других мировых деятелей, гораздо более уважаемых, чем Порошенко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *