У Києві відзначать 85-ту річницю з дня народження Блаженнішого Любомира

24 лютого 2018 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві відзначать 85-ту річницю з дня народження патріарха Любомира.

Цього дня в соборі відбудеться духовний вечір пам’яті під назвою «Мрія здійснилася». Захід очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Організатором вечора виступає спільнота «Покоління Любомира», яка рівно ж пропонує взяти участь у флешмобі #Любомир85. Для цього потрібно написати на своїй сторінці у соціальній мережі історію, думки, роздуми про Блаженнішого Любомира, а також обов’язково під написаним постом залишити хештег #Любомир85.

«9 довгих місяців пройшло з того часу, як не стало з нами Блаженнішого Любомира. Людини доброї, Людини скромної, Людини молитви. Людини, милосердя, смиренність та мудрість якої залишаться назавжди з нами. Своїми думками і діями Він твердо запевнив, що можна жити чесно, в добрі, в мирі, в злагоді, люблячи свою Церкву, свою землю, свій народ. 24 лютого о 17:00 спільнота «Покоління Любомира» запрошує на Вечір пам’яті, присвячений 85-й річниці до дня народження Блаженнішого Любомира, щоб разом згадати нашого любого батька, патріарха і учителя, щоб разом послухати його мудре слово і зрозуміти феномен цієї Людини, – Людини, якою він так мріяв бути і Людини, якою він був», – повідомляють на сторінці спільноти.

Програма:

17:00 – Панахида в крипті Патріаршого собору

17:15 – Вечір пам’яті Блаженнішого Любомира «МРІЯ ЗДІЙСНИЛАСЯ»

– Слово Блаженнішого Святослава

Прес-служба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *