30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

Проведено табір Слобідська Січ 2018-весна

Успішно проведено молодіжний вишкільний табір “Слобідська Січ-2018-весна”

З 11 по 13 травня 2018 року на терені Харківської області відбувся вишкільний молодіжний табір “Слобідська Січ-2018-весна”. Організатором виховного заходу традиційно виступила Харківська крайова організація Спілки Української Молоді (СУМ). Протягом трьох днів хлопці і дівчата під керівництвом досвідчених інструкторів проходили заняття за ретельно розробленою програмою оволодіння та закріплення навичок виживання в умовах дикої природи, самозахисту, домедичної допомоги в екстремальних умовах, туристичної, стрілецької підготовки (пневмозброя, лук), тощо. В тренінґовому форматі відбулося практичне відпрацювання прийомів взаємодії та евакуаційних заходів при надзвичайних ситуаціях. Також було проведено військово-спортивну естафету та теренову гру.

Важливе місце в “Слобідській Січі” приділялося культурницькому вихованню, таборова програма була багата квестами, веселими іграми й гутірками. Під час вечірніх ватр крім розваг і тематичних бесід вивчалися народні й патріотичні пісні. Таборовичка Еліна Дробко розважила учасників майстерним виконавством українських мелодій на сопілці.

Важливе місце в таборовій програмі приділялося катехитичному вихованню. Доступно, цікаво й щиро о. Миколай Микосовський, ЧСВВ провів з учасниками збору виховні бесіди та відправив Службу Божу.

Насичений актуальною і корисною тематикою молодіжний вишкільний табір “Слобідська Січ-2018-весна” не залишив байдужим нікого з своїх учасників. Під враженням пережитих пригод хлопці й дівчата готуються до захопливих мандрівок у чергових літніх та осінніх таборових зборах “Слобдської Січі-2018”.

Гартуйсь!

Павло Клененко, Харків

>>Більше світлин за посиланнямТ<<


DSC02107

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *