«Тільки у партнерстві можна вирішувати проблеми», – Валентина Рибалко

У Донецькому обласному центрі зайнятості пройшла тристороння зустріч за участю директора Донецького обласного центру зайнятості Валентини Рибалко, першого секретаря посольства Німеччини Зебастіана Кноке та начальника відділу міжнародних програм та проектів Донецької торгово-промислової палати Марини Дубініної. Головною темою зустрічі стало визначення пріоритетних напрямків співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Валентина Рибалко зазначила, що Донецький обласний центр зайнятості постійно удосконалює методи співпраці як з роботодавцями, так і з по шукачами.

«Ми опинились у важких умовах, і тому вимушені постійно вдосконалюватись. Наш центр першим в Україні почав самостійно розробляти додатки для мобільних пристроїв, вводити систему дистанційної освіти та відеоконфренції між працівниками та роботодавцями. Значну підтримку нам надають міжнародні організації, і ми розуміємо, що тільки у партнерстві можна вирішувати проблеми. Сподіваюсь, що разом ми зможемо розробляти та втілювати інноваційні проекти», – підкреслила Валентина Рибалко.

Зебастіан Кноке зауважив, що Німеччина готова долучатись до цікавих проектів, які у перспективі зможуть допомагати людям.

«Уряд Німеччини підтримує Україну у наданні широкого спектра послуг для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, ми реалізуємо проекти з професійної адаптації людей. Зараз ми зацікавлені у широкому впровадженні новітніх мультимедійних технологій освіти, поглибленні роботи з переселенцями та імплементації енергозберігаючих технологій у всіх сферах життя»,- заявив він.

Під час зустрічі Валентина Рибалко презентувала перспективні проекти та напрямки розвитку, які дозволять більш ефективно співпрацювати з молоддю та розширювати мережу професійної перепідготовки спеціалістів. Зебастіан Кноке запевнив, що співпраця з Донецьким обласним центром зайнятості буде продовжена за новими пріоритетними напрямками.

Донецький обласний центр зайнятості

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *