«Ми сьогодні молимося за усіх, хто поклав свою цеглинку у будову цього храму», – владика Йосиф з нагоди п’ятиріччя освячення Патріаршого собору

Ми молимося сьогодні за тих, хто перейняв від Спасителя місію будувати храм Божим Словом. Це ієреї, які тут служать, диякони, хор і ті, що творять народ Божий. Ми сьогодні молимося за всіх наших вірних від Нової Зеландії, Австралії до Америки, Канади, Бразилії, Аргентини, бо з усіх цих континентів сюди сходились кошти на будівництво собору.

Про це сьогодні в Патріаршому соборі Воскресіння Христового говорив владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, під час Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди п’ятиріччя освячення головної святині УГКЦ. 

У своєму слові владика зазначив, що храм завжди був місцем, де людина в особливий спосіб може просити Бога, щоб очі наші відкрилися. «Ми сьогодні святкуємо п’ятиріччя освячення цього храму. Цей храм щонеділі наповнюється народом Божим, народом добрим, народом, який прагне чогось більшого, аніж хліба і видовищ. Це є свідоцтво того, що Бог і надалі діє. Лише б не забракло в світі тих, які будуть просити – змилуйся, помилуй нас, щоб очі наші відкрилися, а Бог завжди готовий їх відкривати й ощасливлювати кожну людину», – наголосив проповідник.

Опісля владика Йосиф зазначив, що кожна подія, зокрема будівельного характеру, мусить мати своє завершення. Але якщо говорити про будову храму, то вона мусить тривати вічно. «Тут на цьому місці ми будемо, ще довго будувати, – будувати храм з цеглинок людських душ. Це найважливіша будова у Божому ділі, щоб ширити Його Царство на цій землі», – наголосив архиєрей.

Прес-служба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *