У Красногорівці відкрився новий молодіжний центр “Надія”

У Мар’їнському районі продовжується реалізація проекту «Гідна країна для гідних людей» щодо створення інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей з нагоди відзначення 85-річчя Донецької області.

27 серпня в місті Красногорівка урочисто відкрили Молодіжний центр «Надія». Це вже другий молодіжний центр, який відкрито у Мар’їнському районі, в населеному пункті поблизу лінії зіткнення. Участь у відкритті взяли директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, в.о. керівника військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка Ігор Робочий, інші почесні гості, активна молодь, школярі, громадськість та жителі прифронтового міста.

Даний центр створений на базі ДНЗ «Золота рибка», який розташований в центрі м.Красногорівка. Поруч знаходиться школа мистецтв м.Красногорівка, загальноосвітня школа №2, спортивний майданчик зі штучним покриттям та спортивний майданчик з тренажерним обладнанням. У молодіжному центрі створені різноманітні майданчики: робота із дітьми та молоддю з фізичними обмеженнями, відкритий простір для проектної роботи, творча майстерня для мистецького розвитку, вуличний простір для відпочинку.

Кошти на створення молодіжного центру, а саме виконання ремонтних робіт приміщення та фасаду, придбання меблів та благоустрій  були виділені з обласного та районного бюджетів.

Відтепер активна молодь м.Красногорівки зможе втілювати свої ідеї та креативні задуми у життя, цікаво і змістовно проводити час з друзями та розвивати свій творчий потенціал Молодіжний центр «Надія» розташований за адресою: Донецька область, Мар՚їнський район, м.Красногорівка, вул.Центральна, 13а (ДНЗ «Золота рибка»).

Також в цей день робочий візит до центрів, які планується відкрити у 2018 році, здіснила заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Лілія Золкіна. Вона відвідала с. Максимільянівка, с Новомихайлівка (Мар’їнський район) та с. Миколаївка (Покровський район) де буди розглянуті питання, пов’язані з проведенням ремонтних робіт, та інші організаційні моменти.

Департамент сім’ї, молоді та спорту 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *