Інформація про реалізацію проекту з надання фінансової підтримки суб’єктам малого бізнесу у 2018 році

Для реалізації заходів щодо надання фінансової підтримки проектів суб’єктів малого підприємництва з початку 2018 року проведено 4 засідання конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, розглянуто комісією 306 проектів на загальну суму 130,2 млн грн, визначено переможцями 73 проекти на загальну суму 31,69 млн грн.

Заплановано створення 292 робочих місць.

Від місцевих органів влади отримано відповіді щодо співфінансування 57 проектів. На підставі отриманих гарантійних листів з міст, районів, ОТГ з переможцями конкурсних відборів укладено 51 угоду на загальну суму 22,5 млн грн. Відповідно до угод планується створити 195 робочих місць.

Профінансовано 47 проектів на загальну суму 15,2 млн грн, в т. ч. у повному обсязі 30 проектів на загальну суму 12,87 млн грн.

З початку поточного року продовжується фінансування переможців 2017 року. Станом на 10 вересня 2018 рік профінансовано 106 проектів на загальну суму 42,26 млн грн, у т. ч. у повному обсязі 104 проекти на загальну суму 41,97 млн грн.

Продовжується робота щодо здійснення постійного контролю за цільовим використанням бюджетних коштів суб’єктами малого підприємництва шляхом моніторингу етапів реалізації проектів, для реалізації яких вони отримали фінансову підтримку, проводяться обстеження реалізації проектів-переможців.

Відповідно до укладених угод суб’єктами підприємництва надано 128 звітів, згідно яких створено 215 робочих місць.

З метою підвищення якості матеріалів, що подаються суб’єктами малого підприємництва до конкурсної комісії для участі в конкурсних відборах, продовжується проведення навчань з питань бізнес-планування, які з 18 квітня 2018 року щосереди відбуваються па базі місцевих центрів зайнятості області (консалтингових центрів). Діє консультаційна лінія для малого бізнесу регіону «4Round», запроваджена Донецькою торгово-промисловою палатою.

Департамент економіки облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *