В Івано-Франківську презентували нове видання про партикулярне право УГКЦ

Книжка, яка побачила світ в День Незалежності – 24 серпня 2018 року стане навчальним посібником для студентів Івано-Франківської духовної семінарії.

У понеділок, 10 вересня, в стінах духовної семінарії, що в Івано-Франківську відбулась презентації навчального посібника «Партикулярне право УГКЦ: джерела, історія, кодифікація». В представленні книжки взяли участь ректор та віце-ректор ІФДС прот. Олесь Будзяк та прот. Андрій Чорненко, представник видавництва «Нова Зоря», в якому друкувалось видання, д-н Петро Ців’юк та автор монографії митр. прот. д-р Олег Каськів.

У навчальному посібнику розглянуто процес розвитку церковного права Київської Церкви від Хрещення Руси – України 988 року до наших днів. Автор досліджує різні етапи розвитку партикулярного права та має на меті привернути належну увагу до українського церковного законодавства. Особливо він звернув увагу на джерела партикулярного права, історію розвитку партикулярного права та його кодифікацію.

«Я щиро дякую отцю-доктору Олегу за таку справді величну працю. Чогось подібного сьогодні в нашій Церкві нема, а тому сміло можемо сказати, що ця книга справді є новаторською у своєму роді», – зазначив під час презентації о. Олесь Будзяк.

Зі свого боку автор посібника поділився власними спогадами про написання книги. Зокрема, він розповів, що писав її в часі Великого посту, зробивши таку постанову.

«Надіюся, що моя книга стане добрим початком для ще кращого дослідження партикулярного права нашої Церкви. З неї ми разом із вами, дорогі студенти, будемо пізнавати всю красу нашої спадщини в сфері партикулярного права», – сказав о. Олег.

Після презентації кожен охочий міг придбати видання та отримати підпис автора.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *