Олександр Куць та іноземна делегація перевірили завершений ремонт на КПВВ «Мар’їнка»

17 вересня голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць разом з делегацією Політичних директорів Міністерств закордонних справ країн об’єднання Бенілюкс з робочим візитом відвідав облаштований КПВВ «Мар’їнка».

На контрольно-пропускному пункті завершили роботи з облаштування в’їзду та виїзду. Встановили 2 зали очікування (по одному на в’їзд та виїзд), обладнали їх системами вентиляції, кондиціонування та обігріву, розмістили інформаційні стенди та монітори; забезпечили стабільне електропостачання; збудували свердловину та підвели воду до санітарних модулів. До речі, один з них адаптували під потреби людей з обмеженими фізичними можливостями. Встановили навіси над пішохідними зонами та зонами проходження автомобільного контролю, а також огорожу всередині КПВВ для розмежування руху автотранспорту від пішохідних доріжок.

Олександр Куць наголосив, що лад на контрольно-пропускних пунктах наводиться з суто гуманітарною місією.

«Хочемо забезпечити комфортне перебування людей на лінії розмежування – тих, хто її перетинає, і тих, хто забезпечує цей процес. Усі конструкції легко розбираються. Коли лінія розмежування пересунеться вперед – перенесемо і їх. Аж до державного кордону України з Російською Федерацією», – зауважив керівник Донецької обласної ВЦА.

Облаштування КПВВ здійснювали коштом обласного бюджету. Загалом на це витратили 11,3 млн гривень. Крім того, обслуговування пропускного пункту також здійснюватиметься за рахунок обласних коштів – вже уклали відповідний договір з місцевим комунальним підприємством.

КПВВ «Мар’їнка» – пілотний проект. Невдовзі подібним чином планують облаштувати решту КПВВ, що діють на Донеччині – «Новотроїцьке», «Гнутове» та «Майорськ».

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *