Глава УГКЦ відзначив Грамотою БФ «Реновабіс» з нагоди 25-річчя заснування

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відзначив Грамотою о. д-ра Крістіана Гартла, керівника Благодійного фонду Католицької Церкви в Німеччині «Реновабіс» для допомоги людям у Східній і Центральній Європі з нагоди 25-річчя заснування «Реновабіс».

У тексті Грамоти Предстоятель Церкви від себе та від імені Синоду Єпископів УГКЦ висловив глибоку вдячність за багаторічну і плідну діяльність цієї організації.

«Насамперед складаємо сьогодні вдячність Німецькій єпископській конференції, яка чверть століття тому покликала «Реновабіс» до життя. Усвідомлюючи потребу і важливість підтримати вірних Католицької Церкви і взагалі християн, які в минулому столітті зазнали важких утисків і переслідувань від комуністичного режиму, владики вирішили створити благодійну організацію», – мовиться у тексті нагороди.

Це натхнене Святим Духом рішення, як вважають в УГКЦ, стало промовистим знаком солідарності зокрема з Українською Греко-Католицькою Церквою, яка на матірніх землях щойно була вийшла з катакомб і починала відроджувати свої структури та душпастирське служіння.

Подяка від УГКЦ також лине до керівників і працівників «Реновабісу», колишніх і тих, хто сьогодні здійснює благородну місію Фонду та тисячам небайдужих католиків Німеччини, нашим братам і сестрам у вірі, які молитвами і щедрими пожертвами впродовж 25 років підтримують «Реновабіс», сприяючи розвитку Католицької Церкви на пострадянському просторі.

Окремою Грамотою з цієї нагоди Глава УГКЦ відзначив високоповажного пана Йоахіма Зауера. «Ваша багаторічна праця в «Реновабісі» принесла чималі плоди. Виявляючи братерську любов до України, ви зробили для неї багато добра і справді стали одним із нас. Через свої часті візити, підтримку наших проектів і щиру дружбу ви показуєте, що доля нашої Церкви і українського народу є для вас близькою і важливою», – сказано в Грамоті.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *