У Краматорську відкрито гуртожиток для переселенців

Сьогодні у Краматорську голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць урочисто відкрив реконструйований гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб. Таким чином,  40 переселенців з території, тимчасово непідконтрольній Україні, отримали житло у Краматорську. Людям були вручені ключі від однієї двокімнатної та 14 однокімнатних квартир. Загальна вартість ремонтних робіт становила 268 тисяч євро: 256 тисяч – будівельні роботи, 13 тисяч – меблі та обладнання.

«Програму забезпечення житлом переселенців продовжимо і надалі. Але сподіваюся, що житло, яке вони отримують, – тимчасове і після завершення війни люди зможуть повернутися до своїх домівок – у ті міста та селища, де жили до початку збройної агресії Росії проти України», – наголосив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.

Проект з відкриття гуртожитку для переселенців реалізовано завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу. У Краматорську це вже друга будівля для переселенців, відремонтована за підтримки ЄС, невдовзі відкриється ще одна. Загальна вартість реконструкції трьох гуртожитків становить 2 млн 24 тисячі євро, з них 1 млн 819 тисяч євро – грантові кошти від ЄС, 205 тисяч євро – гроші місцевого бюджету.

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *