У турнірі з футболу «Кубок міністра внутрішніх справ – 2018» перемогла команда ХНУВСПеремогу у турнірі з футболу «Кубок міністра внутрішніх справ – 2018» здобула команда Харківського університету внутрішніх справ (ХНУВС). Всього в змаганнях брали участь 8 команд.
На території відділу спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ сьогодні, 28 вересня, відбувся фінальний матч та церемонія закриття турніру з футболу «Кубок міністра внутрішніх справ – 2018».
У фінал турніру вийшли команди НАВС та ХНУВС, перемогу виборола команда Харківського університету внутрішніх справ з результатом 5:4. Друге місце у змаганнях посіла команда НАВС, третє – збірна Національної поліції.
Вітаючи переможців, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що такі змагання покращують спортивну майстерність та сприяють командній роботі: «Футбол – найкращий тренінг згуртованості та командного духу! 8 команд представників правоохоронних органів зі всієї України змагалися за «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2018» з футболу. Вітаю переможців-земляків, команду ХНУВС! Так тримати!»
Турнір проходив з 24 по 28 вересня. Участь у заході взяли представники МВС України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби, ДСНС України, Національної гвардії України та закладів вищої освіти МВС України зі специфічними умовами навчання – Національної академії внутрішніх справ (НАВС) та Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС).
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *