Інформація про реалізацію проекту з надання фінансової підтримки суб’єктам малого бізнесу у 2018 році

Для реалізації заходів щодо надання фінансової підтримки проектів суб’єктів малого підприємництва:

Завершено прийом документів на черговий Х конкурсний відбір проектів.

Для розгляду комісії надано 39 проектів на загальну суму 16,1 млн.грн.  за напрямками:

-виробництво та переробка сільськогосподарської продукції -1

-модернізація, оновлення та придбання основних фондів – 23

-надання медичних послуг населенню – 1

-впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій – 2

-вироблення швейних виробів та взуття – 4

-машинобудування,виробництво готових металевих виробів – 5

-виробництво будівельних матеріалів – 3

 

Засідання конкурсної комісії заплановано на 17.10.2018

 

За результатами проведених 4 засіданнь конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва;

розглянуто комісією 306 проектів  на загальну суму 130,2 млн.грн.;

визначено переможцями 73 проекти на загальну суму 31,69 млн.грн. (сума співфінансування з місцевих бюджетів 9,51 млн.грн).

Заплановано створення 292 робочих місць.

Від місцевих органів влади отримано відповіді щодо співфінансування 66 проектів. На підставі отриманих гарантійних листів з міст, районів, ОТГ з переможцями конкурсних відборів укладено 56 угод на загальну суму 24,51 млн. грн. (сума співфінансування з місцевих бюджетів – 7,35 млн. грн.). Відповідно до угод планується створити 213 робочих місць.

Профінансовано 50 проектів на загальну суму 17,14 млн. грн. (5,14  млн. грн. – кошти місцевих бюджетів ), в т. ч. у повному обсязі 36 проекти на загальну суму 15,25 млн. грн.   (4,58 млн. грн. – кошти місцевих бюджетів).

З початку поточного року продовжується фінансування переможців 2017 року. Станом на 28.09.2018  профінансовано 106 проектів на загальну суму 42,26 млн. грн. (співфінансування 50% – 21,13 млн. грн.), у т.ч. у повному обсязі 104 проекти на загальну суму 41,97 млн. грн. (співфінансування 50% –  20,985 млн. грн.).

Продовжується робота щодо здійснення постійного контролю за цільовим використанням бюджетних коштів суб’єктами малого підприємництва шляхом моніторингу етапів реалізації проектів,  для реалізації яких вони отримали фінансову підтримку, проводяться обстеження реалізації проектів-переможців.

Відповідно до укладених угод суб’єктами підприємництва надано 133 звіти, згідно з якими створено 232 робочих місця.

З метою підвищення якості матеріалів, що подаються суб’єктами малого підприємництва до конкурсної комісії для участі в конкурсних відборах, продовжується проведення навчань з питань бізнес-планування, які з 18.04.2018 щосереди відбуваються на базі місцевих центрів зайнятості області (консалтингових центрів). Діє консультаційна лінія для малого бізнесу регіону «4Round», запроваджена  Донецькою торгово-промисловою палатою.

Детальну інформацію про умови проведення конкурсних відборів розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділ «Малий та середній бізнес» – «Фінансова підтримка суб’єктів МСБ»), у соціальній мережі Facebook на сторінці департаменту економіки облдержадміністрації.

Робота в даному напрямку триває.

Департамент економіки облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *