Вулицями Дрогобича пройшла Молитовна хода на захист сім’ї та життя

30 вересня вулицями Дрогобича пройшла Молитовна хода на захист сім’ї та життя під гаслом «Сім’я – це найпрекрасніше, що створив Бог». Організували акцію Комісія у справах сім’ї та родини Самбірсько-Дрогобицької єпархії, а також ГО «Рух за життя».

Молитву та привітальне слово до учасників заходу виголосив Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії Григорій (Комар). За словами єпископа, ця хода є нагодою подякувати Богові за українську родину. «З іншого боку, це можливість попросити в Господа благословення, щоб наші українські родини мали достатньо сили для подолання різних труднощів і викликів, які сьогодні зі щораз більшою силою повстають перед ними. Ідучи цією молитовною ходою, ми старатимемось застановитись у світлі Божого слова, в атмосфері молитви, над тим, яким є Божий задум щодо наших сімей», – наголосив єпископ.

Владика Григорій також відзначив мирний характер заходу: «Ми не вийшли на цю ходу проти когось і не хочемо нікого засуджувати, звинувачувати. Ми тільки хочемо зробити для себе самих іспит сумління, спитати себе: чи я є добрим сім'янином, батьком, матір'ю, сином, донькою». Проповідник зазначив, що завданням християнської сім'ї є заохочувати інших до сімейного життя.

Молитовна хода завершилась біля храму Блаженних священномучеників Дрогобицьких Северина, Якима і Віталія концертом християнської музики. Крім того, поруч з храмом відбувався ярмарок, під час якого було зібрано кошти для підтримки сімей, що перебувають у кризових ситуаціях.

 

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.sde.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *