Першу «Руку допомоги» ’’протягнули’’ переселенці з Миколаївської ОТГ

4 жовтня заступник директора Донецького обласного центру зайнятості Наталя Адамова взяла участь у засіданні комісії з питань надання учаснику пілотного проекту фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності. Засідання пройшло під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза.

Бізнес-план з вирощування та реалізації кролів захищала переселенка з селища Ольховатка Єнакіївського району багатодітна мати Ганна Прожога. Взяти участь у проекті і започаткувати власну справу як альтернативу працевлаштуванню мешканці Миколаївської об’єднаної територіальної громади порадили фахівці Слов’янського міського центру зайнятості.

Займатися дрібним тваринництвом жінці не в новину. Наразі сім’я тримає кіз, гусей, невеличку кількість кролів. Всі члени родини допомагають Ганні доглядати за тваринами, навіть наймолодші дітки.

Члени комісії, почувши виступ майбутньої підприємниці і ознайомившись з презентацією, прийняли одностайне рішення надати їй безвідсоткову поворотну фінансову допомогу на започаткування бізнесу. На грантові кошти Ганна планує закупити поголів’я генетичних порід кролів, обладнання для утримання і річний запас комбікормів для тварин.

Така підтримка стала можливою завдяки реалізації Проекту «Рука допомоги», який впроваджено Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку. В проекті можуть взяти участь непрацюючі працездатні особи, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, та внутрішньо переміщені особи.

Донецький обласний центр зайнятості

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *