Працевлаштування молоді – пріоритетне завдання служби зайнятості

2 жовтня у Донецькій облдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за участю заступника директора Донецької обласної служби зайнятості Наталії Адамової.

Серед членів комісії були присутні представники влади – соціальні партнери служби зайнятості, керуюча справами Андріївської об’єднаної територіальної громади, роботодавці.

Присутність на засіданні потенційних працедавців спрямувало партнерський діалог у напрямку максимальної подальшої взаємодії щодо створення робочих місць для молоді, в тому числі неповнолітніх дітей, як тимчасового, так і постійного характеру. Зокрема, члени комісії наголосили на необхідності залучення цієї категорії населення до громадських робіт в період літніх канікул.

У 2018 році понад 80 дітей-мешканців Мирнограду, Новогродівки, Покровську, Селидове, Добропілля, Вугледару були тимчасово працевлаштовані на період літніх канікул, серед них неповнолітні, діти-сиріти та діти, які позбавлені батьківського піклування.

Учасники засідання обговорили актуальні питання подолання безробіття та забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, дотримання їх прав у трудових правовідносинах, організації широкої профорієнтаційної роботи серед дітей та їхніх батьків.

За результатами обговорення учасники засідання домовились щодо налагодження та розширення взаємодії, соціального партнерства на всіх етапах спільної роботи, що враховуватиме потреби ринку праці і роботодавців регіону, які створюють робочі місця для учнівської та студентської молоді.

Донецький обласний центр зайнятості

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *