Для порятунку унікального храму с. Підгірці громада розпочинає безтермінову доброчинну реставраційну ініціативу

В рамках віднови пам’ятки архітектури національного значення храму Воздвиження Чесного Хреста і Св. Йосифа Обручника у с. Підгірці парафіяльна громада розпочинає безтермінову доброчинну реставраційну ініціативу «Подаруй ангелу крила».

Добродіями було передано ряд старовинних сакральних скульптур, які за різних історичних обставин зазнали пошкоджень та потребують реставрації, зрештою як і сам храм. Одними з таких скульптур є ангели у яких пошкодженні або відсутні частини рук, ніг, а також – крила.

Відтак для втілення амбітної мети 14 жовтня на свято Покрову Божої Матері у парафіяльному храмі с. Підгірці (навпроти замку) відбудуться доброчинні святкові заходи.

11:00 – Святочна Літургія та освячення копій чудотворних ікон західної України, 12:30 –  Благодійний концерт камерного ансамблю, а відтак свято сирника та ярмарок. Громада запрошує усіх бажаючих на святкування та просить підтримати відновлення історичного храму який є пам’яткою архітектури національного значення XVIII ст.

Даруючи «ангелу крила», ви окрилюєте свою душу добром за яке Господь завжди винагороджує сторицею, – наголошує у своєму зверненні-запрошенні  настоятель о. Тарас Дзьоба.

Повідомив о. Тарас Дзьоба

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *