Зустріч представників облдержадміністрації з керівництвом Донецької обласної ради профспілок та представниками обласних об’єднань профспілок

4 жовтня 2018 року, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С., відбулася зустріч представників облдержадміністрації з керівництвом Донецької обласної ради профспілок та представниками обласних об’єднань профспілок.

На порядок денний зустрічі були винесені питання щодо підсумків літнього оздоровлення дітей в Донецькій області у 2018 році, організації освітнього процесу та захисту прав працівників закладів освіти.

Учасники зустрічі заслухали інформацію про виконання протокольних рішень за результатами попередньої зустрічі представників облдержадміністрації з представниками профспілок та їх об’єднань, яка відбулась 12 червня 2018 року.

Було відзначено, що в області успішно реалізовано механізм з часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку, так званий «Полтавський метод». Сторони облдержадміністрації та професійних спілок одноголосно висловили побажання із реалізації вищезазначеного механізму в 2019 році.

На зустрічі обговорено питання організації освітнього процесу та захисту прав працівників закладів освіти в умовах реформування галузі. Надана департаментом освіти і науки облдержадміністрації представникам професійних спілок інформація допомогла взаєморозумінню та зближенню позицій сторін по даному питанню.

В ході проведення зустрічі було надано ряд доручень структурним підрозділам облдержадміністрації з питань порядку денного.

Сторонами відзначено позитивний результат проведення зустрічей та запропоновано провести наступну зустріч представників облдержадміністрації з керівництвом Донецької обласної ради профспілок та представниками обласних об’єднань профспілок у грудні 2018 року.

 

Департамент соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *