Напередодні Дня Захисника України Верховний Головнокомандувач подякував …

Напередодні Дня Захисника України Верховний Головнокомандувач подякував міністру оборони за знищення складу боєприпасів.

Після вибухів на 6 військовому арсеналі міністерства оборони під Ічнею країна очікувала відповідних кадрових рішень. І рішення дійсно прийняті. Замість відставки, міністра оборони Степана Полторака нагородили орденом Богдана Хмельницького першого ступеня. Але потрібно заспокоїти суспільство. І показати західним партнерам «успішні реформи». Для цього робимо міністра цивільним. Формальний привід — вимога Закону України «Про національну безпеку України». За цим законом міністром оборони має бути цивільна особа. При цьому міністр зберігає право на отримання одноразової грошової допомоги при звільненні з військової служби. Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко теж залишається на своїй військовій посаді.

Ось який подарунок зробив до свята Президент всім патріотам України. Захисниам, які проливають свою кров за нашу державу.

Топ-посадовців нагороджують за їх некомпетентність. А проти патріотів порушують сфабриковані кримінальні справи через їх принциповість та боротьбу з корупцією.

Рух “Визволення” вимагає захистити українську армію від корупції та мародерства військового керівництва.

#Визволення #ЗСУ #корупція

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *