Закон — вищий за Президента! Поки в Україні панує влада олігархів і …

Закон — вищий за Президента!
Поки в Україні панує влада олігархів і топ-крадіїв в інших країнах чистять «Авгієві стайні» політикуму. У Гватемалі топ-посадовців заарештували за «Магічну воду».

Колишні президент Гватемали Отто Перес Моліна, віце-президент Роксана Бальдеті та її брат вирішили очистити озеро Аматітлан. Офіційно це мала зробити ізраїльська фірма за допомогою дорогих реагентів. А використали тільки воду та кухонну сіль. З бюджету на цю схему виділили 18 млн доларів, які осіли у фігурантів справи.

Колишня віце-президент Гватемали Роксана Бальдеті подала у відставку в 2015 році після масштабних антикорупційних протестів. Не зважаючи на це, її заарештували та засудили до 15 років та 6 місяців в’язниці. Брату віце-президента, який домовлявся про схему дали 13 років в’язниці. Засудили також ізраїльтянина-керівника фірми. Колишній президент Отто Перес Моліна також заарештований і чекає на початок судового розгляду.

Коли в Україні запрацює Антикорупційний суд він почне розглядати кримінальні справи, відкриті САП та НАБУ. Жоден топ-корупціонер не уникне покарання. Зараз працює ще один дієвий інструмент. Електронне декларування доходів. Можна легко перевірити чи відповідають статки топ-посадовців їхнім доходам. Рух “Визволення” ініціював ухвалення законів про е-декларування, САП, НАБУ та Антикорупційний суд. Ці інструменти допоможуть визволити Україну від корупції, бідності та окупантів.
#Визволення #Антикорупційний_суд #НАБУ #закон

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *