Владика Василій (Івасюк) очолив подячний молебень за щасливу долю коломиян

18 жовтня біля ікон євангелистів-покровителів у Коломиї відбувся подячний молебень за щасливу долю мешканців міста та району.

Три роки тому в рамках проведення Фестивалю духовної пісні на будівлі магазину «Коломиянка» було відкрито відреставровані ікони чотирьох євангелистів: Матея, Марка, Луки та Івана. Ікони стали не тільки окрасою міста, а й нагадуванням про початок фестивалю «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю».

Уже традиційно напередодні цього пісенного свята правлячий архиєрей Коломийської єпархії Василь (Івасюк) разом із духовенством очолив Молебень. Спільно з владикою молилися також представники влади, жителі м. Коломиї та Коломийщини, пише прес-служба єпархії з посиланням на Коломийську райдержадміністрацію.

Опісля владика Василь поблагословив усіх присутніх, а також привітав з V Ювілейним фестивалем духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю», наголосивши на важливості проведення таких заходів. Усім, хто долучається до організації цього фестивалю, єпископ висловив щирі слова подяки.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://kolugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *