Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Армія FM та UA|TV розпочали мовлення у напрямку Донецька – Костинський

Про те, що військова радіостанція “Армія FM” та телеканал UA|TV почали мовлення з м. Гірника Донецької області у напрямку обласного центру повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський у Фейсбуці. Мовлення здійснюється з нової 190-метрової вежі, яка була змонтована в Гірнику компанією “Телемережі України”.

“З 13-ти мовників, які нещодавно отримали від Національної ради дозволи на тимчасове мовлення в Гірнику Донецької області, вже три радіостанції працюють. До UA: Українське радіо / 90.7 МГц / і Країна ФМ / 89.2 МГц / приєдналася Армія FM – на частоті 106.4 МГц. Також у Гірнику почав мовити український телеканал – UA|TV. Сигнал телеканала доступний на 30 ТВК в аналогу”, – розповів він.

Це вже четверта щогла, яка була побудована за три останні роки з метою розбудови українського телерадіомовлення в Донецькій, Луганській і Херсонській областях.

За словами Костинського, на черзі організація мовлення в Гірнику наступної партії радіостанцій – Радіо НВ і Вільне радіо, а також Телеканал “UA: Донбас” в аналогу.

Крім того, він зазначив, що в найближчій перспективі планується запуск потужного цифрового мультиплексу, який працюватиме в стандарті DVB-T2. В мультиплексі будуть представлені вісім  українських телеканалів.

Костинський наголосив, що сигнал українських телеканалів і радіостанцій закриє останню “білу пляму” в Донецькій області в районі лінії розмежування безпосередньо біля Донецька.

Розбудова українського телерадіомовлення в Донецькій, Луганській областях і на територію Криму відбувається в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

До складу Комісії, крім МІП України, входять: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України, Український державний центр радіочастот “Укрчастотнагляд”, Концерн РРТ, Донецька обласна державна адміністрація та інші державні структури.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *