Змагання Invictus Games – краща реабілітація після поранень і каліцтв, отриманих на війніМіністр внутрішніх справ Арсен Аваков та глава Нацполіції Сергій Князєв привітали українську збірну Нескорених у Сіднеї.
«Привітали у Сіднеї нашу команду. Сьогодні наші лучники виграли золото у командному та індивідуальному заліку. Ці унікальні змагання незламних ветеранів ‑ краща реабілітація після поранень і каліцтв отриманих на війні. Це тріумф духу сильнішого за тіло!», ‑ сказав Арсен Аваков.
Глава Національної поліції Сергій Князєв зауважив, що змагання допомагають нашим воїнам знайти своє місце в суспільстві після фронту.
«Людина побувала на фронті, отримала каліцтво, повернулася на мирну територію і їй дуже важко знайти своє місце в суспільстві. А змагання Invictus Games дають можливість бути в центрі уваги всього світу, бути серед людей з такими ж життєвими обставинами, як у них», ‑ сказав він.
Сергій Князєв також додав, що у ветеранів є можливість потрапити на роботу в поліцію, навіть з обмеженими можливостями.
П’ятий день змагань приніс золото і срібло нашій українській збірній. Зокрема, золото виборола Майя Москвіч у змаганнях зі стрільби з луку в індивідуальному заліку, а срібло дісталося Олександру Зозуляку. У командному заліку наші ветерани – Сергій Шимкач, Андрій Усач та Майя Москвіч, також взяли золото.
Нацгвардієць Богдан Оксентюк виборов золото в забігу на 1500 метрів, а Юрій Дмитренко з патрульної поліції здобув срібло у атлетиці (штовхання ядра).
Вітаємо наших ветеранів!
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *