Глава УГКЦ в українській школі у Чикаго: «Гарні оцінки – це добре, але найголовніше –навчитися бути доброю людиною»

9 листопада 2018 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зустрівся зі школярами української католицької школи Святого Миколая в Чикаго. Зустріч складалася з двох частин: Божественної Літургії у катедральному соборі Святого Миколая і відвідин учнів школи у їхніх класах.Зображення 1 / 12

Назад

Вперед

Використовуйте клавіші для перегляду

«Церква є нашою мамою, яка хоче збирати нас. Лише той, хто приходить під її крила, може лишитися собою, може вирости, може навчитися розрізняти добро і зло, може бути справді захищеним перед небезпеками цього світу», – настановляв у проповіді Глава УГКЦ.

У школі Блаженніший Святослав подякував її учителям і тим, які роблять усе можливе, аби українська школа у Чикаго могла існувати. «Я знаю, що існування католицької школи сьогодні це дуже непросто, особливо в США. Ви мусите багато працювати, аби вона існувала і ще й давати добру освіту», – сказав Предстоятель Церкви.

Також Глава Церкви сердечно подякував батькам і матерям учнів школи. «Бо я знаю, для того, аби навчити своїх дітей говорити українською мовою, аби привести їх сюди до школи, ви особисто мусите докласти дуже багато зусиль. Але дбаючи про виховання ваших дітей, ви дбаєте про майбутнє нашої Церкви, нашого народу, української громади тут у Чикаго», – наголосив Блаженніший Святослав.

«Це не просто парафіяльна школа, це дуже важлива школа для всієї української громади в Чикаго», – відзначив Глава Церкви.

Звертаючись до учнів, Блаженніший Святослав зауважив, що в школі дуже важливо вчитися і мати гарні оцінки. «Але найважливіше – навчитися бути доброю людиною. Уміти розрізняти між тим, що є добре, і тим, що є погано. Поганого завжди уникати, а те, що є добре – уміти робити. Робити для тих, хто є поруч: рідних, близьких. Бо лише тоді, коли чините добро, ви стаєте добрими людьми».

Юні хористи української школи співали для Глави УГКЦ трьома мовами: українською, англійською та італійською.

Духовний наставник закликав розвивати школу, виходити поза її межі і відкривати її для інших громад і народів.

 

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *