У Зарваниці відбулася науково-практична конференція

16 листопада у Марійському духовному центрі Зарваниця розпочалася V міжсемінарійна науково-практична конференція на тему «Блаженний священномученик Микита Будка як приклад місіонаря та душпастиря». Захід приурочили 25-ій річниці заснування Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Конференція відбулася з благословення Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка), за участю екзарха Луцького Йосафата (Говери), великої кількості викладачів та студентів духовних семінарій. У перший день конференції всіх учасників привітав ректор Тернопільської семінарії о. Іван Римар.

У ході зібрання прозвучали доповіді владики Йосафата на тему «Зразок сучасного місіонаря», доктора історичних наук о. Віталія Козака на тему «Місійна діяльність єпископа Микити Будки», доктора біблійних наук о. Івана Січкарика на тему «Біблійні підстави місійності у апостола Павла» та інших науковців. Відтак відбулися секційні засідання та обговорення представлених доповідей.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *