Італійський переклад книги «Йосиф Сліпий. Спомини» презентуватимуть у Римі

У середу, 21 листопада 2018 року 16:30 год., у приміщенні “Centro Il Messaggio dell’Icona” (Borgo Pio 141 – 00193 Рим, Італія) відбудеться презентація італійського перекладу книги «Йосиф Сліпий. Спомини» – Josyf Slipyj, Memorie – A cura di Iwan Dacko, Alberto Di Chio, Luciana Mirri – Roma – Leopoli 2018.

Організовує презентацію Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.   

Ця книга покликана ознайомити італомовну аудиторію не тільки з постаттю і життєвим шляхом Патріярха Йосифа Сліпого, але також допомогти відкрити для себе історію самої Української Греко-Католицької Церкви. Період його життя між 1945 і 1963 роками є найменш знаним, оскільки Блаженніший Йосиф не любив розповідати про своє ув’язнення. Видавці надіються, що таким чином читач краще зрозуміє, чому українські греко-католики вважають його Ісповідником віри в Христа і правдивим захисником існування своєї Церкви в надзвичайно складний історичний період.

Зазначимо, що в Україні книгу публікували у трьох редакціях, італійською мовою вона побачила світ вперше. Незадовго має вийти також англійське видання цих Споминів.

Прес-служба Інституту екуменічних студій УКУ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *