Сьогодні ввечері, як і ви, я вперше подивився першу передачу з циклу …

Сьогодні ввечері, як і ви, я вперше подивився першу передачу з циклу «Джокери. Кандидати в президенти». Те, що я побачив – це зовсім не той цикл передач, який ми обговорювали і записували.

Спочатку мені запропонували зробити цикл, в якому ми б докладно і об’єктивно розібрали всі плюси і мінуси кандидатів на пост президента. Зйомки за моєї участі проводилися у кінці серпня в Австрії.

Однак той відеоряд і закадровий текст, який вийшов у кінцевій версії, абсолютно не відповідає ані початковій ідеї циклу передач, ані моїй думці про кандидата. Це скоріше схоже на одностороннє і незбалансоване висвітлення кандидата у президенти, ніж на об’єктивний аналіз його плюсів і мінусів.

У зв’язку з тим, що люди сприймають мене як співавтора цього циклу передач, я вимагаю у телеканалу ZIK зняти його з ефіру або перемонтувати його так, щоб виключити мою участь в ньому. Я не дозволю використовувати моє ім’я для пропагандиських манипуляцій. Також я вимагаю припинити рекламувати телепроект таким чином, щоб у людей складалося відчуття, ніби-то саме я є його автором.

Сегодня вечером, как и вы, я впервые посмотрел первую передачу из цикла «Джокеры. Кандидаты в президенты». То, что я увидел — это совсем не тот цикл передач, который мы обсуждали и записывали.

Изначально мне предложили сделать цикл, в котором мы бы подробно и объективно разобрали все плюсы и минусы кандидатов на пост президента. Съемки с моим участием проводились в конце августа в Австрии.

Однако тот видеоряд и закадровый текст, который вышел в итоговой версии, совершенно не соответствует ни первоначальной идее цикла передач, ни моему мнению о кандидате. Это скорее похоже на одностороннее и несбалансированное освещение кандидата в президенты, чем на объективный разбор его плюсов и минусов.

В связи с тем, что люди воспринимают меня как соавтора этого цикла передач, я требую телеканал ZIK снять его с эфира либо перемонтировать его так, чтобы исключить мое участие в нем. Я не позволю использовать мое имя для пропагандиский манипуляций. Также я требую перестать рекламировать телепроект таким образом, чтобы у людей складывалось ощущение, будто бы именно я его автор.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *