У Луцькому екзархаті відбувся ІІ Регіональний фестиваль духовної музики «Великодні дзвони»

12 травня в храмі св. Миколая Чудотворця, в місті Рівне, відбувся регіональний фестиваль духовної музики присвячений Воскресінню. Розпочалося святкування Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Екзарх Луцький Йосафат Говера у співслужінні з парохом о. Євгеном Остапенком (м. Рівне) та деканом Луцьким о. Терентієм Цапчуком (ЧСВВ).

Розважаючи над євангельським уривком присвяченим служінню, яке прагнули здійснити жінки мироносиці для свого Учителя, проповідник зупинив свою увагу над змістом воскреслого тропаря. Страсті, що передують воскресінню стають викликом не тільки для апостолів, але і для кожного з нас, зокрема, оскільки підкреслюють необхідність самовідречення та жертви для того, щоб «увійти в радість Господа». Саме постава мироносиць, у слові Архипастиря, послужила прикладом, гідним до наслідування того, як любов та щира довіра здатні «відкотити важкий камінь від гробу власної журби та тривоги». Архиєрей, також не оминув своєю увагою святкування Дня Матері, акцентуючи глибоку гідність та значення материнського покликання для суспільства в цілому.

По завершенні Богослужіння присутні мали можливість насолодитися мистецьким колоритом численних хорових колективів, вокальних ансамблів, тріо бандуристок, фольклорного гурту та інших музичних колективів з міста Рівне та з Луцька.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *