Платники Луганщини перерахували до бюджету майже мільярд гривень ЄСВ У …

Платники Луганщини перерахували до бюджету майже мільярд гривень ЄСВ

У січні-квітні 2019 року підприємства і підприємці Луганської області сплатили до бюджету 939,6 млн гривень єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Слід відзначити, що своєчасність та повнота сплати сум страхових внесків до бюджету мають безпосередній вплив на розмір пенсій майбутніх та сьогоднішніх пенсіонерів. У зв’язку із внесеними змінами до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж.

Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення. Період, за який існує заборгованість з єдиного соціального внеску, не буде зараховано до страхового стажу до повного погашення боргу.

Нагадаємо, єдиний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в держказначействі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *