Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Wizz Air полетить зі Львова до Будапешта.

Лоукостер Wizz Air відкриє сполучення між Львовом і столицею своєї країни реєстрації – Будапештом. Про це інформує на fb-сторінці Міжнародний аеропорт «Львів».

Рейси стартують із 3 червня 2020 року, а відбуватимуться у середу та неділю. Із Будапешта літак вирушатиме о 16.10, зі Львова – о 18.40, тривалість польоту становитиме годину. Квитки вже є в продажу, їхня вартість стартує від 289 гривень.

Будапешт стане 12-м напрямком і 8-ю країною, в які лоукостер здійснюватиме рейси зі львівського летовища.

Нагадаємо, Wizz Air відновив польоти зі Львова 2017 року (після дворічної перерви) рейсами у Вроцлав і Берлін. У березні 2018 року до них додалися ще три: у Дортмунд, Гданськ і Катовіце. Згодом – у Лондон-Лутон, Вільнюс, Братиславу, Франкфурт-Хан, а з 3 березня 2019 року – у Копенгаген. 28 жовтня 2019 року перевізник почав виконувати рейс на Кіпр у Ларнаку.

Уперше Wizz Air почала літати до Львова в липні 2008 року, відкривши рейси Київ – Львів. У квітні 2015 року авіакомпанія припинила польоти свого українського підрозділу, через що були закриті маршрути, що зв’язували Київ із Жироною, Валенсією, Кутаїсі, Москвою, Бергамо, Неаполем, Тревізо, а також Львів з Бергамо, Неаполем і Тревізо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *