"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

У Житомирі греко-католики провели благодійну акцію «Шкільний портфелик»

10 вересня 2019 року за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Житомир» та в рамках стратегії розвитку соціального служіння УГКЦ, у Житомирі провели Благодійну акцію «Шкільний портфелик».

«Сьогоднішня акція – звернувся до присутніх директор фонду протоієрей Віталій Сидорук – найперше спрямована на те, щоби передати вам частичку нашого серця, любов усіх, хто причинився до того, щоби ці такі важливі для школярів подарунки, сьогодні потрапили до дитячих рук! Шкільні знання є дуже важливими і це приладдя маємо надію буде вам у цьому сприяти, але найголовніше – навчитися любити і чинити добро».

Дану акцію вдалось реалізувати зокрема завдяки співпраці з Благодійним Фондом «Карітас-Київ» та з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради на базі підліткового клубу «Пролісок» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради.

Як повідомили на сайті Житомирської міської ради, у такий спосіб організатори виразили підтримку родин у складних життєвих обставинах. У результаті подарували 16 наплічників з найнеобхіднішими речами для навчання в школі, та 6 канцелярських наборів потребуючим родинам.

Довідка: МБФ «Карітас-України» акцію «Шкільний портфелик» проводить більше 20 років. На  Житомирщині її проводили вдруге (позаминулого року подібна акція відбулася в м. Радомишль).

Прес-служба Київської архиєпархії

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *