ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

«
»

У Житомирі греко-католики провели благодійну акцію «Шкільний портфелик»

10 вересня 2019 року за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Житомир» та в рамках стратегії розвитку соціального служіння УГКЦ, у Житомирі провели Благодійну акцію «Шкільний портфелик».

«Сьогоднішня акція – звернувся до присутніх директор фонду протоієрей Віталій Сидорук – найперше спрямована на те, щоби передати вам частичку нашого серця, любов усіх, хто причинився до того, щоби ці такі важливі для школярів подарунки, сьогодні потрапили до дитячих рук! Шкільні знання є дуже важливими і це приладдя маємо надію буде вам у цьому сприяти, але найголовніше – навчитися любити і чинити добро».

Дану акцію вдалось реалізувати зокрема завдяки співпраці з Благодійним Фондом «Карітас-Київ» та з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради на базі підліткового клубу «Пролісок» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради.

Як повідомили на сайті Житомирської міської ради, у такий спосіб організатори виразили підтримку родин у складних життєвих обставинах. У результаті подарували 16 наплічників з найнеобхіднішими речами для навчання в школі, та 6 канцелярських наборів потребуючим родинам.

Довідка: МБФ «Карітас-України» акцію «Шкільний портфелик» проводить більше 20 років. На  Житомирщині її проводили вдруге (позаминулого року подібна акція відбулася в м. Радомишль).

Прес-служба Київської архиєпархії

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *