28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

Відбулася перша зустріч Комітету впровадження Документа про братерство

Відбулася перша зустріч Комітету впровадження Документа про братерство
Членів комітету привітав і підбадьорив Папа Франциск. Призначено керівні органи й накреслено перші кроки діяльності.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

В середу, 11 вересня 2019 р., у ватиканській резиденції «Дім святої Марти», відбулася перша зустріч Верховного комітету втілення «Документу про загальнолюдське братерство задля світового миру та спільного співжиття». Провести цю зустріч в річницю терактів 11 вересня в США вирішено на знак рішучого наміру будувати культуру життя та братерства на противагу тим, які обирають сіяння смерті та знищення.

Як повідомлялося наприкінці серпня, про створення такого організму, покликаного сприяти досягненню цілей документа, підписаного 4 лютого 2019 року Папою Франциском і Великим Імамом Ахмадом Аль-Таїбом, було оголошено в Абу-Дабі, столиці ОАЕ, де він був підписаний. До складу комітету увійшли сім представників Святого Престолу, Університету Аль-Азгар та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Зустріч зі Святішим Отцем

Членів і працівників секретаріату Комітету привітав Папа Франциск. Він подарував їм примірники спеціального видання «Документа про загальнолюдське братерство», приготоване Ватиканською Апостольською Бібліотекою. Глава Католицької Церкви звернувся до членів Комітету зі словами вдячності та заохочення, назвавши їх «ремісниками братерства», що стоять при витоках нової політики «не лише простягнутої руки, але й відкритого серця».

Робочі засідання

Після зустрічі із Заступником Державного Секретаря із загальних питань архиєпископом Едґаром Пенья Паррою розпочалися робочі засідання. Під час першої сесії були призначені: Голова Комітету, яким став єпископ Міґель Анхель Аюсо Ґіхот, Голова Папської Ради в справах міжрелігійного діалогу, Секретар – Мухаммед Махмуд Абдель Салам, а також члени виконавчої комісії.

Були накреслені деякі конкретні кроки діяльності Комітету, між якими – приготування пропозиції для ООН проголосити День загальнолюдського братерства, який би відзначався на початку лютого, а також запросити представників інших релігій до складу Комітету. Наступну зустріч вирішено провести 20 вересня 2019 року в Нью-Йорку. Праці закінчилися молитвою за жертви теракту 11 вересня, яку кожен звершив відповідно до власної релігійної традиції.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *