Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Трамп підтвердив смерть Хамзи бін Ладена

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що Хамзу бін Ладена було ліквідовано в результаті контртерористичної операції. Хамза бін Ладен, один з синів колишнього очільника Аль-Каєди Осами бін Ладена, поставав в якості нового лідера цієї терористичної організації. Повідомлення про його смерть публікували ЗМІ ще більше місяця тому, але тепер новина отримала офіційне підтвердження.

"Втрата Хамзи бін Ладена не лише позбавляє Аль-Каєду важливих лідерськиих якостей і символічного зв’язку з його батьком, але і шкодить операційній діяльності групи", – йдеться в заяві президента США.

Хамза видавав відео та аудіозвернення в Інтернеті, закликаючи послідовників проводити напади на Сполучені Штати та Західних союзників, щоб помститись за вбвство його батька американськими військовими в березні 2011 року, йдеться в повідомленні.

Хамза був одружений з донькою Мохаммеда Атти – провідника тих, хто захопив літаки та одного з організаторів нападу на США у вересні 2001 року.

Хамза був одним з улюбленців Осами бін Ладена, який мав щонайменше 20 дітей від шести дружин і сам був 17-тим з 52-х дітей у сім’ї.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *