Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Звільнені з полону РФ військові моряки прибули до Одеси

14 вересня, до Одеси прибули звільнені з полону екіпажі катерів «Нікополь», «Бердянськ» та буксиру «Яни Капу». Військових у рідній гавані зустріли представники командування національного флоту України, керівництво та особовий склад морського командування, екіпажі кораблів та катерів ВМС, а також волонтери, священнослужителі, представники громадськості, рідні та близькі.
З квітами та плакатами зустрічали бранців Кремля на Одещині. Росія утримувала українських військових більше дев'яти місяців, але за цей час жоден із них не визнав інкримінованих їм обвинувачень, тим самим наші побратими стали не просто героями, а символом стійкості й незламності українського воїна, на якому виховуватимуться майбутні покоління.
Також, символічним став подарунок від одеських волонтерів – Прапор Військово-Морських Сил України, який в знак підтримки майорів на флагштоці біля Одеської міської ради.
Але найзворушливіше вітали моряків діти, які в знак подяки подарували військовим символічні кораблики, з якими впродовж всього часу українці проводили акції в підтримку наших героїв. Серед них була і дівчинка-волонтер, яка вручила власний малюнок, де зображено повернення катерів ВМС ЗС України на Батьківщину.
Військові вкотре подякували всім присутнім за непохитну віру в захисників України та активну громадську позицію.
Попереду у екіпажів катерів заслужений відпочинок, після якого військові знову стануть до строю українських ВМС та продовжать виконувати завдання за призначенням.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *