На Львівщину з війни повернулися воїни Королівської бригади.

Фото: пресслужба ЛОДА

Сьогодні, 1 жовтня, в Яворові зустріли військовослужбовців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Понад півтори тисячі бійців бригади перебували в районі виконання завдань сім місяців. За цей час зазнали 10 бойових втрат.

Військові пройшли урочистою ходою від місця постійної дислокації бригади до площі Ринок у Яворові. У руках вони портрети побратимів, які загинули на Донбасі за час війни. Пам’ять полеглих ушанували хвилиною мовчання.

На центральній площі Яворова відбулася урочиста частина зустрічі воїнів, участь у якій узяв і голова Львівської ОДА Маркіян Мальський. Він вручив військовослужбовцям грамоти облдержадміністрації та подяки голови ЛОДА.

Бригада перебувала в районі виконання завдань із лютого до середини вересня, виконуючи бойові завдання в районі населених пунктів Мар’їнка, Новомихайлівка, Славне, Тарамчук і Красногорівка.

За цей час було звільнено фактично усю територію Мар’їнки, а також декілька вулиць, які ведуть до населеного пункту Трудівське.

Після ротації на військовослужбовців чекає кілька тижнів відпустки та реабілітації, а після цього вони повернуться до виконання службових обов’язків у місці постійної дислокації.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *