Представники Карітасу Івано-Франківської митрополії зустрілись з партнерами Німеччини

29 вересня у м. Рогатин відбулася зустріч представників БФ «Карітас» з Німеччини, Івано-Франківської архиєпархії та Коломийської єпархії УГКЦ, які разом співпрацюють уже 20 років.

Згідно з християнською традицією зустріч розпочалася з молитви. Архиєрейську Божественну Літургію очолив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. З ним співслужив єпарх Коломийський Василь Івасюк та численне духовенство.

У часі проповіді митрополит звернув увагу на любов до ближнього та діла милосердя, адже «віра без діл мертва». «Наша віра має бути живою, вона базується не тільки на словах, але, найголовніше, на вчинках. Наша віра має бути сильною, а при необхідності – навіть героїчною. Ми маємо визнавати свою віру в радощах і в терпіннях, і в часі переслідувань, бо «хто витримає до кінця, той спасеться»» – сказав владика Володимир.

Після Літургії, владики висловили слова подяки друзям із Німеччини за їхню підтримку та відкритість на співпрацю.

Продовжилась зустріч святковим заходом, де присутнім більш детально розповіли про діяльність БФ «Карітас» у різних куточках митрополії. На початку урочистостей з вітальним словом звернулися владики, наголосивши на важливості спільної праці та взаємній допомозі. Гості з Німеччини зі свого боку запевнили у відкритості та підтримці. Завершилася зустріч мистецькою програмою, яку підготували студенти Рогатинського аграрного коледжу.

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *