Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Папа Франциск призначив Заступника Генерального Секретаря Синоду Єпископів

Папа Франциск призначив Заступника Генерального Секретаря Синоду Єпископів
У Ватикані оголошено про призначення мальтійського єпископа Маріо Ґрека Заступником Генерального Секретаря Синоду Єпископів кардинала Бальдіссері.

Світлана Духович – Ватикан

У середу, 02 жовтня 2019 р., у ватиканському прес-центрі кардинал Лоренцо Бальдіссері оголосив про те, що Папа Франциск призначив мальтійського єпископа Маріо Ґрека його заступником на посту Генерального Секретаря Синоду Єпископів. Єпископ Ґрек братиме участь у Синоді, присвяченому Амазонії, та допомагатиме кардиналові Бальдіссері до завершення його служіння у вересні наступного року, коли йому виповниться 80 років.

Новопроголошеному Заступникові Генерального Секретаря Синоду Єпископів 62 роки. Він отримав ієрейські свячення в 1984 році, а 2005 року Папа Венедикт XVI призначив його єпископом дієцезії Ґоцо, розташованої на однойменному острові площею 67 км² у Середземному морі, що належить до Мальти. Дієцезія Ґоцо є однією з найменших у Католицькій Церкві, але в співвідношенні до кількості населення є однією з найбільших за чисельністю священиків.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *