Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Пенсіонери зі Стрийської єпархії розпочали новий навчальний рік в Університеті третього віку

У вівторок, 1 жовтня 2019 року, зі спільної молитви в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, розпочали новий навчальний рік слухачі Університету третього віку, який діє в Стрию. З цієї нагоди Божественну Літургію очолив єпарх Стрийський Тарас Сеньків.

Єпископ, звертаючись до присутніх привітав слухачів Університету з початком навчального року і у своїй проповіді наголосив на важливості Божественної Літургії «яка є для нас найкращою лекцією».

«Христос, котрий живе в Церкві, прославляє Небесного Отця і уділяє людям конкретні дари спасіння, вершиною яких є участь у Євхаристії. І до тих пір, доки ми не сповняємо цього слова залишаємося лише споглядачами», – наголосив єпископ, закликаючи слухачів Університету «відчути Божу присутність у Божественній Літургії».

По завершенні богослужіння голова Університету третього віку пані Ольга Пилипів, від імені всіх слухачів подякувала владиці Тарасу за молитву і добрі духовні настанови.

Довідка: Університет третього віку у м. Стрию створений за сприянням катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці  в жовтні 2017 року. На даний момент його учасниками є близько вісімдесяти слухачів, віком від п’ятдесяти п’яти років, які систематично і з великим задоволенням відвідують лекції з релігієзнавства, історії України та краєзнавства, культури і літератури, заняття з комп’ютерної грамотності. Для них створені гуртки за інтересами: вокальний, літературний, ткацький, драматичний, хореографічний, секція з плавання, заняття в тренажерному залі, секція-гурток «Мандрівник».

 

Західне бюро «Живого ТБ»
за матеріалами https://stryiugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *