Українська греко-католицька громада м. Таллінн святкувала своє храмове свято

У неділю, 29 вересня 2019 року, українська греко-католицька громада м. Таллінн святкувала своє храмове свято. З цієї нагоди до парафії завітали гості з ближнього зарубіжжя – о. Роман Сапужак з сім’єю з м. Рига (Латвія) та о. Андрій Мельничук з м. Стокгольм (Швеція).

Урочисте святкування розпочалось у суботу ввечері з Великої вечірні з Литією.

Недільну Божественну Літургію очолив о. Роман Сапужак, а проповідь виголосив о. Андрій, який люб’язно відгукнувся на запрошення і вперше відвідав парафію. Під час проповіді проповідник зауважив, що кожне свято календарного року це не тільки пригадування подій минулого. Що справжній християнин повинен кожного разу, знову і знову, намагатися переживати конкретну подію в теперішньому часі і ставати її співучасником.

Також він наголосив на важливості єдності між людьми і пригадав, що, згідно з переданням, Пресвята Богородиця взяла під свій покров людей саме тоді, коли вони були об’єднані і спільно щиро молились і просили про допомогу.

Після богослужіння відбулось освячення води та мируванням вірних.

На завершення всі присутні мали можливість поспілкуватись і ближче познайомитись між собою за щедрим святковим спільним обідом.

Пресслужба парафії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *