В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

ВІДКРИТТЯ ФОТОВИСТАВКИ «СЛАВЕТНІ ЕПОХИ УКРАЇНИ» У КИЄВІ

У Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» Київська міська спілка ветеранів Афганістану за сприяння Міністерства оборони України відкрила фотовиставку «Славетні епохи України».
На заході, присвяченому Дню захисника України, були присутні військові аташе, учасники бойових дій, військові ліцеїсти та інші поважні гості.
— Цією виставкою ми розпочинаємо цикл заходів до Дня захисника України. За допомогою світлин хочемо розповісти суспільству про сучасну російсько-українську війну та про захисників нашої країни. А також показати живі приклади того, що відбувається зараз у нашій державі. Герої на фотографіях не міфічні персонажі, а справжні патріоти, які живуть серед нас, — зазначив Голова київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола Гончаренко під час офіційного відкриття виставки.
За його словами, багато ветеранів війни в Афганістані брали участь і у бойових діях на Сході України. З них 28, на превеликий жаль, не повернулися живими…Це хлопці, які у 2014-2015 роках були у добровольчих батальйонах «Айдар», «Київська Русь», «Донбас». Приємно, що такі заходи кожного року відвідує багато людей, в тому числі і молодь — курсанти, ліцеїсти, учні шкіл. Адже ці виставки проводяться, в першу чергу, саме для них.
— Дуже важливо, що такі патріотичні заходи останнім часом відбуваються регулярно, адже вони є складовою нашої спільної перемоги, — зауважив начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.
Зазначимо, що фотовиставка «Славетні епохи України» триватиме протягом двох тижнів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *