Путін захищає Трампа і каже, що у розмові із Зеленським компромату нема

Президент Росії Володимир Путін виступив на захист позицій президента США Дональда Трампа на тлі жорстких політичних баталій в Америці.

У Конгресі США відбуваються процедури дізнання з розглядом звинувачень, що Трамп тиснув на Україну, щоб здобути компрометуючу інформацію про Джозефа Байдена, потенційного суперника Трампа на президентських виборах .

Дональд Трамп обурено відкидає звинувачення і називає дії опонентів, представників Демократичної партії у Конгресі, намаганням підірвати його шанси на переобрання 2020 року.

“У США використовуються будь-які приводи для нападу на президента Трампа. Тепер це Україна і пов’язані з нею розборки у плані відносин з Україною та з президентом Зеленським”, – сказав російський керівник на конференції у Москві 2 жовтня.

Путін висловив думку, що в оприлюдненому викладі розмови Дональда Трампа з Володимиром Зеленським, де американський керівник неодноразово просить українського колегу розслідувати справи Джозефа та його сина, не міститься доказів тиску.

“З того, що ми знаємо я взагалі не бачу нічого компрометуючого. Президент Трамп звернувся до колеги… з проханням розслідувати можливі корупційні оборудки колишніх працівників адміністрації… Що тут такого?”, – риторично запитав Путін.

Російський керівник також припустив можливість оприлюднення його розмов з президентом Дональдом Трампом, заявивши, що досвід привчив його до такої імовірності.

На наполегливі запитання американського журналіста, який вів дискусію на московському формі, щодо звинувачень про російське втручання в американські вибори Путін в один з моментів вирішив пожартувати.

“Я вам скажу таємницю – так, ми обов’язково це будемо робити (втручатися у вибори 2020 року), щоб усіх вас там розвеселити раз і назавжди”, – прошепотів російський керівник, прикривши мікрофон рукою.

Він вчергове відкинув висновки американських розвідувальних служб, що Росія чинила цілеспрямовані зусилля, намагаючись впливати на американську президентську виборчу кампанію 2016 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *