Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Серед нових блаженних – польський кардинал Стефан Вишинський

Серед нових блаженних – польський кардинал Стефан Вишинський
Папа затвердив чергові декрети Конгрегації в справах визнання святих, відкриваючи шлях до беатифікації п’ятьох нових блаженних, серед яких кардинала Вишинського, та про визнання геройського виміру чеснот трьох Слуг Божих.

с. Лідія Короткова, СНДМ – Ватикан

У середу 2 жовтня 2019 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції кардинала Джованні Анджело Беччіу, Префекта Конгрегації в справах визнання святих, під час якої уповноважив оприлюднення ряду декретів цього ватиканського відомства, що стосуються п’ятьох майбутніх блаженних католицької Церкви з Польщі, Італії, Іспанії та Бразилії  та про визнання геройського виміру чеснот трьох Слуг Божих з Італії, Франції та Іспанії.

Блаженний Стефан Вишинський

Першим у списку майбутніх блаженних є кардинал Стефан Вишинський, героїчний свідок віри в часи комуністичного режиму, що очолював католицьку Церкву в Польщі від 1948 до 1981 року. Він народився 3 серпня 1901 року й відійшов по небесну нагороду 28 травня 1981 року. Йдеться визнання чуда, що сталось за його заступництвом. Декрет про героїчність його чеснот був підписаний 12 грудня 2017 року.

Блаженний Франческо Моттола

Буде беатифікованим італійський священик з Калабрії Франческо Моттола, (1901-1969), що заснував мирянський Інститут Облатів Пресвятого Серця.

Три блаженні – миряни

Будуть проголошені блаженними три миряни: молода римлянка Алессандра Себаттіні (1961-1984)що була членом спільноти Папи Івана ХХІІІ, і двоє мучеників: 19-річний іспанець Хуан Роіґ-і-Діґґль, вбитий 1936 року під час громадянської війни в Іспанії, та 13-річна бразилійка Беніґна Кардозо да Сілва, яка загинула 1941 року, захищаючи чистоту. Папа визнав її смерть мучеництвом. Дати беатифікацій будуть оголошені після найближчої канонізаційних в справах.

Декрети про геройський вимір чеснот

Три наступні декрети – це визнання геройського виміру чеснот: італійського архиєпископа Ауґусто Марсісо (1876-1972), вихованця святого Івана Боско й друга святого Луїджі Оріоне; французького священика Жана-Луї Керба, засновника Згромадження парафіяльних катехитів, (1793-1859) та іспанської монахині Ордену святої К’яри Марії Франсіски від Дитятка Ісуса (1905-1911). Наступним етапом на шляху для їхньої беатифікації повинно стати визнання чуда.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *